Elektronika

Największy wybór lamp led

Oświetlenie ledowe już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Wielu z nas posiada przynajmniej w łazience żarówki ledowe. Jest to innowacyjna wiązka światła, która daje możliwość na posiadanie jednostajnej barwy.

Oświetlenie led zdecydowanie jest uważane za innowacyjne rozwiązanie przyszłości. Coraz częściej to właśnie oświetlenie ledowe przoduje na półkach sklepowych w pełni wypierając stare żarówki. Warto jednak poznać wszystkie zalety a także wady tego oświetlenia, abyście mogli z niego bezpiecznie korzystać. Lampy led 20 w są ogólnie rzecz biorąc bezpieczne dla człowieka, natomiast na nieszczęście jest tutaj kilka wyjątków. Przede wszystkim warto mieć świadomość tego o trzech podstawowych kategoriach oświetlenia, które różnią się od siebie barwą wiązki. Biała wiązka światła perfekcyjnie prezentuje się w pomieszczeniach nadając dla niego bajecznie czystego, iście sterylnego wyglądu. Niestety ta wiązka jest szkodliwa dla oczu, w szczególności długofalowym stosowaniu. Białe oświetlenie ledowe nadaje się tylko i tylko do łazienki albo kuchni, gdyż w tych pomieszczeniach spędzamy relatywnie małą ilość czasu. W sypialni i w salonie, a szczególnie w pomieszczeniu biurowym o wiele lepiej sprawdzą się halogeny led 20w posiadające żółtą, naturalną wiązkę światła.
Halogen led 10 w o żółtej wiązce światła na nieszczęście nie daje tak czystego efektu, jak biała wiązka. Jest ona natomiast o wiele zdrowsza dla naszego wzroku, dlatego warto ją montować w pomieszczeniach, w których spędzacie największą ilość czasu. Niedawno coraz częściej na naszym rynku można spotkać oświetlenie ledowe mieszane. Te halogeny są mieszanką światła żółtego i białego, co umożliwia na zyskanie zalet jednego i drugiego modelu. Tego typu halogeny idealnie sprawdzą się w salonie oraz w sypialni. Do pomieszczeń biurowych, w których jednakże najbardziej wytężacie swój wzrok, z całą pewnością warto jednakże wciąż postawić na oświetlenie posiadające żółtą wiązkę światła. Nie jest to może najbardziej miłe dla oka rozwiązanie, niemniej jednak zdecydowanie najlepsze dla waszego wzroku, a to jest wszak dla was najważniejsze.
Polecamy: żarówka led e14 3w.