Inne

Monitorowanie telefonu – co trzeba wiedzieć?

Zaniepokojeni zachowaniem bliskiej osoby na prawdę często zadajemy sobie pytanie – jak sprawdzić, co się dzieje? Przed takim wyzwaniem na prawdę często stoją rodzice młodzieży, którzy nie chcą rozmawiać i znikają na długie godziny, nie tłumacząc, co robili i gdzie byli. Jednakowo sytuacja wygląda w bliskich relacjach, np małżeńskich, gdy współmałżonek zaczął się przeciwnie zachowywać oraz spędzać dużo czasu poza domem. Wątpliwości są najgorsze, dlatego lepiej sprawdzić, niż snuć domysły bez zgody.

Do takich właśnie obowiązków został wykreowany program szpiegowski, który daje możliwość monitorować aktywność telefonu.
Sprawdzanie telefonu – w jaki sposób się odbywa?
Program do szpiegowania musi zostać zainstalowany na telefonie osoby, którą pragniemy podsłuchiwać. Czas instalacji dla różnorakich modeli telefonów jest różny, ale nie przekracza kilku minut. Instalacja jest więc szybka oraz łatwa. Aplikacja ma dołączoną rozpiskę pobrania z danego adresu internetowego oraz instalacji krok po kroku. Jest to zadanie, które jest w stanie stworzyć każdy. Co najistotniejsze, aplikacja jest niewykrywalna przez programy antywirusowe telefonu, a jej instalacja nie pozostawia po sobie śladu, który mógłby wzbudzić podejrzenia. Aplikacja do monitoringu aktywności telefonu SpyONE posiada wiele funkcji. Jest to nie tylko i wyłącznie podsłuchiwanie rozmów telefonicznych, niemniej jednak też wgląd do wiadomości tekstowych mms i sms. Do na prawdę często wykorzystywanych funkcji trzeba również śledzenie aktywności odbywającej się za pośrednictwem komunikatorów internetowych a także sposobność nagrywania na żywo. Za pomocą komendy zostaje uruchomiona kamera w telefonie. Takie nagranie można odtworzyć w dowolnej chwili w swoim panelu sterowania. Aplikacja szpiegowska daje możliwość też lokalizację GPS. Ta funkcja testuje się w sytuacji dzieci a także osób w podeszłym wieku zmagających się z demencją, które na prawdę często zapominają, gdzie mieszkają i przez wiele godzin błądzą po mieście.
Z aplikacji służących do podsłuchiwania korzystają zarówno rodzice martwiący się o dzieci, jak i podejrzewający zdradę małżonkowie. Inną liczną grupę tworzą pracodawcy, którzy pragną monitorować wydajność swoich pracowników. Jest to zatem rozwiązanie przeznaczone dla wielu grup docelowych.
Polecamy: podsłuch telefonu męża.