Kosmetyki i moda

Jak dobrać wisiorek

Wisiorki xuping to modna biżuteria w atrakcyjnej cenie. Dostępna jest w sprzedaży on-line w wielu wzorach. Jeżeli nie masz pojęcia, czym odbiega wisiorek od łańcuszka, a celebrytka od zawieszki, poniżej wyjaśniam, co jak nazywamy.

Mianem wisiorków można określić łańcuszki xuping z niewielką zawieszką. Taką zawieszką może być medalik, kamień ozdobny lub jakiś drobny ornament: koniczynka, kwiatek, litera, słońce, czy księżyc. Zdarza się, że mianem wisiorka określa się samą zawieszkę, w szczególności jeżeli już jest dość duża. Z łańcuszkiem połączona jest za pomocą niedużego oczka. Zasada jest taka, że można mieć jeden łańcuszek i do niego dopasowywać zawieszki. Można nosić ich kilka lub jedną, w współzależności od kaprysu albo okazji. Z kolei nazwa celebrytka blueberry wzięła się od tego, że ten specyficzny typ biżuterii został wypromowany przez celebrytki i influencerki z całego świata. Sporo kobiet, które na co dzień wyznaczają trendy zaczęło nosić delikatny łańcuszek z wtopioną wśród jego oczka niedużą ozdobą. Z w pewnych przypadkach celebrytki stały się tak popularne, że zaczęły je nosić kobiety na całym świecie. Takie łańcuszki pasują do bardzo wielu stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i bardziej eleganckich. Istotą celebrytki jest skromność – to naprawdę delikatny łańcuszek, który przyciąga uwagę właśnie tym, że jest taki kruchy, minimalistyczny. Najbardziej popularym sposobem na noszenie łańcuszka w typie celebrytki jest zakładanie go przy samej szyi. Zazwyczaj powinien delikatnie opinać szyję, ale nie można także przesadzić z wysokością.
Musi leżeć bezpośrednio na barkach, ale jednocześnie opinać szyję. Wiele kobiet zakłada celebrytkę a do niej dobiera jeszcze jeden łańcuszek, który jest dłuższy. Warto dobrać je pod względem materiału, z którego został zrobiony. Jeżeli dłuższy łańcuszek wytworzony jest ze stali chirurgicznej, celebrytka również powinna być przynajmniej srebrna, by wyglądały tak samo. Zakładanie złota i srebra lub złota i stali chirurgicznej na szyję jednocześnie nie jest raczej wskazane.

Źródło: łańcuszki xuping.