Medycyna i uroda

Innowacyjna metoda leczenia zwyrodnienia stawów

Jakiś czas temu coraz większą popularnością cieszą się zastrzyki z kwasu hialuronowego. Bez wątpienia mowa tutaj nie o medycyny estetycznej, niemniej jednak o ortopedii. Zastrzyki dostawowe są doskonałym sposobem na leczenie powstałych zwyrodnień stawów a także na szybką regenerację biodra albo kolana.

Jest to tak de facto obecnie jedyny skuteczny sposób na pełne zregenerowanie kolana, dlatego tak wiele ludzi decyduje się na zainwestowanie swoich środków finansowych w tą kurację. Kwas hialuronowy na stawy jest niestety dość drogim produktem, dlatego koszt tej terapii jest niesłychanie wysoki. W dodatku nie jest ona całkowicie refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, więc nie istnieje żadna sposobność otrzymania potrzebnej serii zastrzyków za darmo. Jeżeli już jednak posiadacie odpowiednie sposobów finansowe i chcecie znów mieć zdrowe kolana, to warto zainwestować w tą kurację własne środki finansowe. Na pewno nie będziecie żałowali tej decyzji, gdyż dzięki zastrzykom z kwasem hialuronowym znów będziecie mogli normalnie funkcjonować.
Ilość potrzebnych zastrzyków w kuracji w każdym momencie jest ustalana indywidualnie na pierwszym spotkaniu ze specjalistą. Na bazie przeprowadzonych wcześniej badań, ortopeda ustali potrzebną w waszym przypadku ilość zastrzyków z kwasu hialuronowego a także dawkę. Użyta w każdym zastrzyku dawka jest również znacząca w sytuacji szacowania pełnego kosztorysu terapii. To właśnie na bazie zużytej ilości kwasu hialuronowego wycenia się cenę jednego zastrzyku. Nie warto więc sugerować się ceną zastrzyku z kwasu hialuronowego zaproponowaną dla waszego znajomego. W waszym przypadku jeden zastrzyk z kwasu hialuronowego może być znacznie droższy lub znacznie tańsze w współzależności od ilości zużytego produktu. Przed przystąpieniem do kuracji warto bez wątpienia z uwagą wycenić swoje obecnie możliwości finansowe. Naprawdę nie bez powodu specjaliści zalecają przeprowadzenie zupełnej serii zastrzyków. Wyłącznie przy zupełnej serii jesteście wstanie osiągnąć zdecydowanie najlepsze rezultaty, które utrzymają się przez kilka lat. Jeżeli przyjmiecie wyłącznie kilka zastrzyków, to niestety znajdujący się w kolanie kwas hialuronowy dość szybko się ulotni i będziecie musieli w dość szybkim czasie znów zainwestować własne środki finansowe w tą kurację.
Zobacz: kwasy hialuronowe -zastrzyki do kolana.