Motoryzacja

Tania laweta w Berlinie

Dla każdego kierowcy samochodowego z całą pewnością nie istnieje większy koszmar na drodze, niż zepsuty samochód poza granicami naszego kraju. W tej sytuacji nie możemy liczyć na szybką pomoc przyjaciół albo rodziny. Najczęściej nie kojarzymy też rodzimego języka dla danego kraju, zatem trudno jest poprosić o pomoc innych kierowców.

Największym wyzwaniem pozostają jednak wysokie opłaty za lawetę i w dodatku w obcej walucie. Dosłownie za najtańszą lawetę niemiecką będziecir musieli zapłacić kilka tyś. złotych. Nie będzie to jednakże wasz jedyny wydatek. Niemiecka laweta odstawi wasze auto do najbliższego warsztatu samochodowego, który także policzy wam za naprawę w euro. Taka przygoda może doprowadzić do bankructwa każdego kierowcę. Na szczęście w obecnych czasach istnieje o sporo tańsze rozwiązanie, dzięki któremu uda wam się zaoszczędzić kilka tysięcy pln. Polska laweta Berlin chętnie zajmie się udzieleniem dla was szybkiej , a ponadto dość taniej pomocy. Na pewno za tą usługę zapłacicie znacznie mniej, niż gdybyście chcieli zamówić niemiecką lawetę.
W ofercie polskiej pomocy drogowej działającej na terytorium Niemiec istnieje możliwość odcholowania samochodu do Polski. Bez wątpienia w tym przypadku pomoc drogowa Berlin zainkasuje troszkę wyższą stawkę za wykonaną usługę. Warto natomiast zapłacić troszkę w dodatku, aby zaoszczędzić na mechaniku. Sprawdzony, polski warsztat samochodowy nie tylko o wiele lepiej naprawi wasze auto, ale też za czterokrotnie niższą cenę. Koszt naprawy samochodu osobowego w Niemczech jest naprawdę bardzo wysoki. Na pewno będziecie zszokowani, gdy właściciel niemieckiego warsztatu zarząda ponad czterokrotnie wyższej stawki za wykonanie danej usługi. Na nieszczęście, ale właśnie taki cennik obowiązuje w tym kraju. Warto zatem zastanowić się nad wysłaniem waszego auta osobowego do ojczystego kraju. Za lawetę będziecie musieli zapłacić znaczną ogrom pieniędzy, ale co najmniej ominie was przykre spotkanie z niemieckim warsztatem samochodowym Wszystkie najmniejsze elementy dotyczące kosztu odcholowania samochodu osobowego do wybranego miejsca możecie ustalic telefonicznie. Nie zostaniecie zatem nagle zaskoczeni wysokim rachunkiem za odcholowanie waszego auta w dobrane przez was miejsce.
Więcej informacji na stronie: laweta Berlin.