Motoryzacja

Tania pomoc drogowa w Magdeburgu

Niefortunna awaria auta osobowego na zagranicznej trasie jest zdecydowanie największym koszmarem każdego kierowcy. Nie dość, że znajdujemy się w całkowicie obcym państwie, to jeszcze wszystkie opłaty nie są liczone w złotówkach, a w euro. Taka awaria może doprowadzić do bankructwa każdego kierowcę, gdyż średnio będziecie musieli za nią zapłacić przynajmniej cztery razy w dodatku, niż w Polsce.

Zanim jednakże zdecydujecie się na porzucenie waszego samochodu osobowego, to warto zaznajomić się z pewnym sprytnym wyjściem. Ostatnimi czasy ogromną popularnością cieszy się przedsiębiorstwo oferujące polską pomoc drogą zagranicą. Polska laweta Magdeburg z chęcią przyjedzie wam z pomocą, ażeby w znacznym stopniu zmniejszyć koszty finansowe powiązane z wystąpieniem niespodziewanej awarii na niemieckiej drodze. Oczywiście firma pobiera znacznie wyższą opłatę, niż za holowanie auta osobowego w Polsce. Opłata ta będzie natomiast co najmniej dwukrotnie niższa, niż w sytuacji zadzwonienia po niemiecką lawetę. Jest to zatem z całą pewnością najbardziej opłacalne rozwiązanie dla każdego Polaka, zatem warto z niego korzystać.
Pomoc drogowa Magdeburg oferowana przez polskie przedsiębiorstwo posiada we własnejej ofercie odholowanie auta osobowego do wybranego warsztatu niemieckiego albo do Polski. Za holowanie samochodu do niemieckiego warsztatu samochodowego zapłacicie oczywiście najniższą cenę. Warto jednak zauważyć, że niemieckie warsztaty samochodowe słyną z niesamowicie wysokiego cennika swoich usług. Na pewno będziecie zszokowani, ile będziecie musieli zapłacić za naprawę waszego auta osobowego w niemieckim warsztacie. Wielu Obywateli polski decyduje się zatem na o sporo droższą opcję, czyli odholowanie auta osobowego do Polski. Rachunek za tak długie holowanie będzie niestety dość wysoki. Będziecie mogli jednakże zlecić naprawę waszego samochodu osobowego dla polskiego mechanika, który naprawi wasze auto co najmniej za czterokrotnie niższą cenę. O ile więc posiadacie możliwość odholowania waszego zepsutego auta osobowego do Polski, to z całą pewnością warto zainwestować w tą droższą usługę, gdyż w ostatecznym rozrachunku ta opcja umożliwi wam zaoszczędzić nawet kilka tyś. złotych.
Zobacz: laweta Magdeburg.