Motoryzacja

Tania pomoc drogowa w Niemczech

Dla każdego przedsiębiorcy z całą pewnością nie istnieje nic gorszego, niż nagła awaria samochodu osobowego poza granicami naszego kraju. Nie dość, że musicie się zmierzyć z tym poważnym kłopotem bez znajomości ojczystego języka dla danego kraju, to jeszcze będziecie musieli zapłacić za te usługi w obcej walucie. Opłata za lawetę, czy rzeczywiście samochodu osobowego w euro będzie dotkliwa dla każdego, wręcz dla milionera.

Warto zatem jak najszybciej pomyśleć nad o sporo tańszym rozstrzygnięciem. W końcu nie od tego momentu wiadomo, że Polak potrafi i na pewno wymyślił jakieś tańsze i o sporo lepsze rozwiązanie. Nasi rodacy też w tej kwestii nie zawiedli i możecie zdecydować się na niedrogą pomocą drogową. Polska laweta Niemcy cieszy się ogromną popularnością wśród naszych rodaków. Nic w tym zaskakującego, gdyż polskie przedsiębiorstwo oferuje de fakto bardzo atrakcyjne ceny. Z ich pomocą będziecie mogli odholować samochód osobowy do najbliższego warsztatu przynajmniej trzy razy taniej, niż przy zatrudnieniu niemieckiej firmy. Więcej będziecie posiadali obsługę mówiącą w języku polskim, która będzie wstanie wam fachowo doradzić. Nagle okaże się, że nie jesteście już zagubionym kierowcą w Niemczech, ale realnym ekspertem od cwanego i taniego wychodzenia z kryzysowej sytuacji.
Pomoc drogowa Niemcy oferowana przez polskie przedsiębiorstwa pozwala wam odholowanie samochodu osobowego do pobliskiego warsztatu niemieckiego albo nawet do Polski. Koszt holowania samochodu osobowego z Niemiec do Polski jest bez wątpienia dość wysoki. Warto natomiast zauważyć, że naprawa auta w niemieckim warsztacie samochodowym jest jeszcze wyższa. Przeciętnie szacuje się, że cennik obowiązujący w niemieckich warsztatach samochodowych jest przynajmniej czterokrotnie wyższy, niż w Polsce. Nic więc dziwnego, że tak wielu kierowców chce zapłacić za o wiele droższe holowanie auta osobowego do Polski, niż zostawienie go w niemieckim warsztacie samochodowym. Bez wątpienia w każdym momencie powinniście wybrać opcję najbardziej odpowiadającą waszym potrzebom. Warto jednak wiedzieć o tym, że istnieje także o sporo tańsze rozwiązanie, niż wykorzystywanie z usług niemieckiej lawety , a dodatkowo warsztatu samochodowego przyjmującego płatności wyłącznie w euro.
Źródło informacji: pomoc drogowa Niemcy.