Rozrywka i wypoczynek

Halloween coraz popularniejsze w Polsce – poznaj sekrety udanej imprezy!

Te znane wszystkim dzieciom na świecie święto ma miejsce w nocy z 31 października na 1 listopada i jest wydarzeniem wprost poprzedzającym słynny Dzień Zmarłych podczas którego składa się należyty hołd przodkom, którzy zdążyli odejść z tego świata.

Kapitalne stroje na Halloween
Kostium na Halloween jest to kluczowy atrybut dla każdej osoby obchodzącej tą niecodzienną uroczystość. Jest to zatem pewnego rodzaju tradycja.

Warto przyjrzeć się dokładniej zdecydowanie najciekawszym propozycjom.

Darth Vader
Przebranie się za słynnego lorda Sithów z gwiezdnej sagi to z całą pewnością fantastyczny pomysł. Do ciemnej strony bohatera popchnęły traumy z dzieciństwa, a także strach przed utratą ukochanej żony. Niestety tragizm całej sytuacji powoduje, że to właśnie te wydarzenia doprowadzają bezpośrednio do śmierci Padme, a Skywalker na stałe pogrąża się w bólu i cierpieniu stając się jednym z najbardziej kultowych złoczyńców w całej historii współczesnej kinematografii.

Jack Sparrow
Wybór tej nietuzinkowej postaci z całą pewnością powinien przypaść do gustu innym uczestnikom zabawy. Wynika to bowiem z faktu, że legendarny kapitan pływający po wodach Morza Karaibskiego zyskał serca milionów fanów globalnie, a to dzięki swojemu charakterystycznemu podejściu do życia.

Batman
Idealnym pomysłem na strój Halloweenowy jest także ubiór nawiązujący do legendarnego księcia ciemności. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych superbohaterów na świecie, który zyskał sympatię u zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli produkcji opowiadających o walce wspaniała ze złem.

Geralt z Rivi
To jest z całą pewnością najciekawszy wybór, bowiem niewiele komu przychodzi do głowy przebranie się w głównego bohatera kultowej na przestrzeni ostatnich lat sagi Wiedźmin, opowiadającej o losach łowcy walczącego z niebezpiecznymi stworami.
Zobacz więcej: ozdoby na Halloween.