Marketing i reklama

Kalendarz trójdzielny ze zdjęciami reklamowymi

Wszyscy idealnie uświadamiamy sobie, jak ułatwiają funkcjonowanie kalendarze. Są to nie tylko praktyczne terminarze, niemniej jednak także coraz częściej notatniki, które pozwalają na sporządzanie nawet dokładnych zapisków. Nie powinno więc nikogo dziwić, że kalendarze wykorzystywane są w biznesie.

Wtedy spełniają rolę gadżetów reklamowych, czyli przedmiotów, które zawierają treści reklamowe, a zatem promują firmę w oczach klientów, czy partnerów biznesowych. W tej roli dobrze sprawdzają się na kalendarze trójdzielne ze zdjęciami, które pokazują firmę w rentownym świetle, a więc budują pozytywny wizerunek firmy, jak również poprawiają jakość relacji biznesowych. Warto zatem dowiedzieć się znacznie więcej na temat kalendarzy biznesowych, które promują firmę przez cały rok, a zatem posiadają wielki potencjał marketingowy.
Kalendarz trójdzielny z logo – co trzeba mieć świadomość tego?
Przede wszystkim trzeba podkreślić, że kalendarze biznesowe dostępne są w różnych formatach a także wariantach. Odróżnia się między innymi praktyczne oraz poręczne kalendarze w postaci książek, jak również kalendarze przeznaczone na biurko oraz bez wątpienia kalendarze ścienne, pomiędzy których na szczególną uwagę zasługują kalendarze trójdzielne. Są to kalendarze, które odznaczają się dość charakterystycznym układem. Górna część przeznaczona jest na treści reklamowe, więc obowiązkowo logotyp, jak też zdjęcia lub grafiki reklamowe. Poniżej znajduje się kalendarium, które podzielone jest na trzy kolejne miesiące, co jest wyjściem szalenie praktycznym oraz ułatwiającym organizowanie czasu w dłuższej perspektywie. W dodatku, ta część kalendarza wyposażona jest w przezroczyste mocowanie i kolorowe okienko, które służy do zaznaczenia konkretnego dnia tygodnia. Na samym dole znajduje się część przeznaczona na zamieszczanie danych kontaktowych, teleadresowych albo dodatkowych informacji związanych z firma, czyli tak zwana stopka. Trzeba jednak pamiętać, że kalendarz trójdzielny dla firm powinien być tak wytworzony a także zaprojektowany, ażeby nie tylko i wyłącznie stanowił się intrygującą ozdobę, niemniej jednak również promował firmę i utrwalał jej wizerunek. W związku z tym kalendarze reklamowe powinny być projektowane a także drukowane przez profesjonalne firmy.

Polecamy: http://www.actinea.pl/kalendarze-trojdzielne